FAIL (the browser should render some flash content, not this).Gizlilik Bildirgesi
Çatı Market ve bağlı kuruluşları gizlilik hakkınıza saygı göstermekte ve korunmasını amaçlamaktadır. Çatı Market bu Gizlilik Bildirimi'ni, Gizlilik İlkelerini ve uygulamalarını sizlere anlatmak ve bilgilerinizin online olarak toplanmasında yapabileceğiniz seçimler ile söz konusu bilgilerin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi vermek için sağlamaktadır. Çatı Market Web sitemizi genel olarak, hiçbir kişisel bilgi vermeden ve kendinizi tanıtmadan ziyaret edebileceğiniz biçimde yapılandırmış bulunuyoruz. Bu bildirime giriş sayfamızdan ve tüm Çatı Market web sayfalarının altından ulaşabilirsiniz.


Çatı Market Web sitesinden dış sitelere bağlantılar:
Bilgi ve kolaylık sağlamak amacıyla Çatı Market web siteleri diğer şirketlerin web sitelerine bağlantılar sağlayabilir. Bu bağlantıları kullanırsanız Çatı Market web sitesinden çıkarsınız. Çatı Market'in, bu siteler veya gizlilik uygulamaları üzerinde bir denetimi yoktur. Diğer şirketlerin web sitelerine ilişkin herhangi bir onayımız veya önerimiz söz konusu değildir. İlişkisiz diğer şirketlere vermeyi seçtiğiniz kişisel bilgileriniz Çatı Market 'in bu Gizlilik Bildirimi kapsamında değildir. Kişisel bilgilerinizi vermeden önce tüm şirketlerin gizlilik ilkelerini gözden geçirmenizi öneririz. Diğer bazı şirketler sizin kişisel bilgilerinizi Çatı Market ile paylaşmayı seçebilir; bu durumda söz konusu paylaşım diğer şirketin gizlilik ilkelerine tabidir.


Bilgilerinizin Güvenliği:
Çatı Market, verdiğiniz bilgileri korunmasını amaçlamaktadır. İzinsiz erişimi ve bilgilerin açıklanmasını önlemek ve verilerin doğruluğu ile doğru amaçla kullanımını sağlamak için Çatı Market, toplanılan bilgilerin korunmasına yönelik gerekli fiziki yöntemleri ve yönetim usullerini kullanmaktadır.

ÇATI MARKET WEB SITESİ KULLANIM KOŞULLARI VE YASAL SINIRLAMALAR

DİKKAT: WEB SİTESİNİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN BU KOŞULLARI DİKKATLE OKUYUN WEB SİTESİNİ KULLANMANIZ BU KOŞULLARI KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR. BU KOŞULLARI ("KOŞULLAR") KABUL ETMİYORSANIZ, BU WEB SİTESİNİ KULLANMAYIN.

Bu Site'deki görsel veri ve bilgileri hiçbir biçimde çoğaltamaz, genel kullanıma açık olarak görüntüleyemez, çalıştıramaz, dağıtamaz veya kamusal ya da ticari amaçlar için kullanamazsınız. Bu malzemelerin herhangi bir amaçla başka bir web sitesinde veya ağa bağlı bilgisayar ortamında kullanılması yasaktır. Bu Site'deki malzemelerin telif hakları alınmış olup, malzemelerin herhangi bir izinsiz kullanımı telif hakları, ticari marka ile ilgili veya diğer ilgili yasaları ihlal ediyor olabilir. Bu Koşullar'ın herhangi birini ihlal etmeniz durumunda bu Site'yi kullanma izniniz otomatik olarak sona erer ve karşıdan yüklediğiniz veya yazdırdığınız malzemelerin tümünü hemen yok etmeniz gerekir.

Bu gizlilik bildirgesi, Kullanım Koşulları ve karşılaştığınız sorunlarlarla ilgili olarak aşağıdaki email adresimize konuyu içeren mail atabilirsiniz.

E-mail: info@catimarket.com