FAIL (the browser should render some flash content, not this).


Teras, Temel, Çatı İzolasyon Sistemleri

Düz ve az eğimli çatıların, terasların, ıslak hacim döşemelerinin, temel, bodrum, havuz gibi yer altı bölümlerinin, katlı otopark, karayolu köprüsü gibi özel mühendislik yapılarının su yalıtımı için geliştirilmiş modifiye bitüm esaslı membran tipi malzemeleri, bunların aksesuarlarını ve uygulama yöntemlerini içerir.

Bituline Sistem

Bituline Su yalıtımının temel ögesi olan Bituline membranları, polyester veya cam tülü donatılı olarak, çeşitli polimerlerle modifiye edilen yüksek kaliteli bitümden, çeşitli kalınlıklarda ve gerektiğinde yüzeyine çeşitli kaplamalar uygulanarak üretilir ve bu nedenle her tip özel kullanım için en ideal malzemeyi seçmeye olanak veren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
Modifiye bitüm sayesinde yalıtım, çok düşük sıcaklıklarda da esnekliğini korur ve çatlamaz. Yüksek sıcaklıklarda ise geç yumuşar, formunu korur.
Bituline Aluminyum, doğal aluminyum, bordo, terracotta, yeşil, gri, lacivert, pastel yeşil ve krem renklerde üretilmektedir. Ancak sipariş üzerine özel renkler de üretilebilir. İstendiğinde bütün ürünlerin bir yüzü kum kaplanabilir.

Fondaline Sistem

Fondaline, yüksek yoğunluklu polietilenden üretilen ve yapının neme ve basınçlı zemin sularına karşı korunmasında görev alan, çok amaçlı bir malzemedir. Toprak altında yapılan su yalıtımlarının korunmasında idealdir. Yarı konik kabartmalı esnek dokusuyla üzerine gelen tüm darbe etkilerini yutar, yapı çukuru doldurulurken oluşabilecek hasarları önler, zemin sularının drene edilmesini sağlar.
Fondaline, 2004 yılından itibaren Onduline Italia'nın, Altopascio'daki tesislerinde üretilmeye başlanmıştır. Teknolojinin ulaştığı tüm yeniliklerle donatılan bu yeni üretim hattı, daha yüksek performanslı, dayanıklı ve ekonomik koruyucular elde etmeye imkan vermektedir.